Przejdź
Szkoły 2+2

O nas

Dlaczego warto się u nas uczyć?

Programowanie i informatyka to przyszłość nauczania. Jesteśmy największą i najbardziej doświadczoną firmą organizującą kursy programowania dla dzieci i młodzieży. Uczymy tego, co potrzebne, skutecznie, zabawnie, profesjonalnie.

Jak tworzymy kursy i kto u nas uczy?

Kursy tworzymy wspólnie, wykorzystując najlepsze pomysły wszystkich zatrudnionych nauczycieli z całej Polski. Obserwujemy jakie zajęcia najbardziej podobają się uczniom. Konsultujemy z naszymi Partnerami które zagadnienia warto wprowadzić do programu – tak, żeby odpowiednio przygotowywały najstarszych uczniów do pracy w branży technologicznej. A uczą u nas specjalnie dobrani informatycy – mający wiedzę na najwyższym poziomie, potrafiący zainteresować programowaniem dzieci i młodzież w każdym wieku.

Ile dzieci przypada na jednego nauczyciela?

Nasz standard to maksymalnie 8 uczniów na jednego nauczyciela.

Ile wynoszą opłaty?

Opłaty różnią się w zależności od miasta i rodzaju kursu. Zapraszamy do zapoznania się z opisem kursów.

Czy trzeba mieć własny komputer?

Nasze pracownie wyposażone są w odpowiedniej klasy sprzęt. Każde dziecko ma dostęp do swojego komputera, tableta itd. Jeśli uczeń chce przychodzić z własnym komputerem, to również nie będzie z tym problemu.

Jakiego oprogramowania używamy?

Używamy najpopularniejszego oprogramowania na świecie. Programów, które wyznaczają standardy w świecie programowania. Ich nauka zapewni młodym programistom odpowiedni start w przyszłość.

Jak ocenić, do jakiej grupy zapisać dziecko?

Zawsze zapraszamy, żeby do nas przyjść i porozmawiać z nauczycielem prowadzącym zajęcia. On doradzi do której grupy należy skierować dziecko. Co ważne, większość prowadzonych przez nas kursów nie wymaga wcześniejszego przygotowania programistycznego – wszystkiego uczymy na zajęciach. Mamy w swojej ofercie również lekcje dla zaawansowanych. O przydziale do takich grup decydują odpowiednie testy przeprowadzane na zajęciach.

Czy dziecko musi pracować w domu?

Cała nauka odbywa się na zajęciach. Warto w domu przypominać sobie materiał z poprzednich zajęć. Można także w wolnym czasie rozwijać projekty, nad którymi pracujemy używając dodatkowej inwencji i pomysłów.

Czy można przyjść na lekcję próbną?

Zawsze zapraszamy na spotkanie wstępne – gdzie prezentujemy nasze zajęcia i decydujemy wspólnie, która grupa i program będą dla dziecka odpowiednie.

Jak można się zapisać?

Prosimy do nas zadzwonić lub wysłać wiadomość. Wcześniej prosimy, aby zaznajomić się z aktualną oferta kursów.

Jak długo trwają zajęcia i cały kurs?

Jedna lekcja trwa 90 minut. Standardowo proponujemy uczestnictwo w kursie składającym się z 30 lekcji. Nasze kursy startują we wrześniu oraz od drugiego semestru. Na lekcje Cyfrowej Akademii można zapisać się także w trakcie trwania kursu. Pomożemy nadrobić przerobiony już materiał :)