Przejdź
Szkoły 2+2

Cyfrowa akademia

Formularz kontaktowy

Franczyza

Jesteśmy doświadczonym franczyzodawcą. Od 2001 roku prowadzimy ogólnopolską Szkołę Językową Business Language Center. W 2010 wprowadziliśmy na rynek sieć Szkół Matematyki 2plus2. Od tamtej pory udało nam się zbudować największą sieć placówek edukacji pozaszkolnej/korepetycji w Polsce. Prowadzimy obecnie 70 szkół w Polsce. W 2013 roku zaczęliśmy tworzyć sieć 2plus2 poza granicami kraju. Uczniowie korzystają z naszych usług w Czechach, na Węgrzech, w Serbii, Chorwacji, Bośni i Hercegowinie..

Cyfrowa Akademia jest kolejnym projektem, który pokazuje nasze zainteresowanie nauczaniem przedmiotów ścisłych. Dołączając do naszych usług kursy programowania chcemy wprowadzić najnowsze technologie i wiedzę do polskiego i europejskiego systemu edukacji.

Dlaczego oferujemy franczyzę?

Pragniemy zbudować silną grupę edukacyjną, pomagającą tysiącom polskich i europejskich dzieci w nauce, a Franczyobiorcom oferującą możliwość doskonałych zarobków i pracy w przyjaznym środowisku. Zależy nam na zapewnieniu najwyższego poziomu usług/nauczania, podniesienia poziomu wiedzy informatycznej i matematycznej wśród polskich dzieci i młodzieży, co sprawi, że w przyszłości nasza gospodarka będzie wyróżniać się doskonale przygotowaną kadrą pracowniczą.

Każdy współpracujący z nami Franczyzobiorca zdobędzie szanse na prowadzenie przyjaznego biznesu, zdobycia uznania wśród rodziców i młodzieży i bardzo przyzwoitych zarobków. Koszty inwestycji nie są duże – wystarczy być otwartym na nowości edukacyjne, ciężko pracować i podzielać nasz punkt widzenia.

Jako franczyzodawca gwarantujemy

Stabilny rozwój w ramach sieci, która posiada europejskie aspiracje.

Członkostwo w sieci, która jest liderem na polskim rynku zajęć pozalekcyjnych.

Stabilny rozwój w ramach sieci, która posiada europejskie aspiracje.

Członkostwo w sieci, która jest liderem na polskim rynku zajęć pozalekcyjnych

Stabilny rozwój w ramach sieci, która posiada europejskie aspiracje.

Korzyści

Skorzystaj z dynamicznego rozwoju edukacji pozaszkolnej w Polsce i otwórz własną Cyfrową Akademię, a może także Szkołę Matematyki 2plus2. Wykorzystaj nasze 15 letnie doświadczenie w prowadzeniu działalności edukacyjnej i zostań Franczyzobiorcą sprawdzonego systemu nauczania.

Zapraszamy partnerów z całej Polski: informatyków, korepetytorów, nauczycieli, ludzi chcących prowadzić własny biznes do otwarcia swojego oddziału 2plus2 – najszybciej rozwijającego się ogólnopolskiego centrum edukacyjnego młodzieży. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami jako franczyzobiorca, otrzymasz:

  • Prawa do koncepcji Cyfrowej Akademii – oszczędzasz czas i pieniądze korzystając z naszego doświadczenia i know-how.
  • Sprawdzone standardy zarządzania szkołą.
  • Nieograniczony dostęp do szkoleń dotyczących każdego aspektu prowadzenia firmy. Sprawdzony plan marketingowy.
  • Jeśli jesteś korepetytorem/nauczycielem, robisz to, co uwielbiasz, masz szansę na ciągły rozwój i (bardzo) wysokie zarobki.

Wymagania

Oferta franczyzy Cyfrowej Akademii skierowana jest do korepetytorów, nauczycieli, ludzi chcących prowadzić własny biznes na rynku edukacyjnym. Od naszych przyszłych franczyzobiorców oczekujemy:

  • Chęci doskonalenia swojego warsztatu nauczania i zdolności menadżerskich.
  • Kapitału początkowego na uruchomienie oddziału.
  • Otwartości na uczniów i ich rodziców – motywacji do podnoszenia poziomu wiedzy informatycznej w Polsce.
  • Zdolności organizatorskie i umiejętność budowania kontaktów międzyludzkich.