Cyfrowa Akademia zaprasza na komputerowe zajęcia w Olsztynie
(ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 7)

Twórcy gier: JUNIOR - 7 do 10 lat

Kurs przeznaczony dla najmłodszych uczniów. Podczas jego trwania najmłodsi adepci programowania nauczą się poprzez zabawę rozwiązywać problemy natury logicznej. Poznają także tajniki tworzenia prostych gier komputerowych w oparciu o przyjazny system programowania Drag&Drop

Twórcy gier i aplikacji - 11 do 16lat

Uczestnicy tego kursu zapoznają się z najnowszymi technologiami tworzenia aplikacji i gier komputerowych. Poznają podstawy programowania i modelowania trójwymiarowego. Stworzą własną grę w oparciu o zaprojektowane przez nich założenia.

Podstawy programowania - 8 do 14 lat

Kursanci podstaw programowania posiądą wiedzę niezbędną do zrozumienia funkcjonowania każdego stworzonego programu. Poznają zasady logiki, niezbędne każdemu programiście i nauczą się w sposób efektywny i zrozumiały posługiwać zmiennymi, pętlami, instrukcjami warunkowymi, co pozwoli im napisać własny złożony program. Udoskonalą także swoją wiedzę z zakresu matematyki i języka angielskiego.

Zapisz się!LUB ZADZWÓN:

600 078 920

Chcesz wiedzieć więcej?

Cyfrowa Akademia to świetny wybór jeżeli chcesz się czegoś nauczyć! Dzieci u nas się nie nudzą i na zajęciach pracują nad praktycznymi tematami: poznają tajniki programowania, piszą swoje pierwsze gry komputerowe, uczą się logicznego myślenia, zapoznają z podstawami programów 3D.

Nauka, ciekawość, odwaga, praca w zespole - to główne zasady, którymi kierujemy się prowadząc kursy.
Nieważne czy jesteś początkującym czy zaawansowanym miłośnikiem komputerów, chłopakiem czy dziewczyną, na pewno znajdziesz kurs dla siebie!
E-mail: kontakt@cyfrowaakademia.edu.pl

Szczegóły

Odpłatność: 160 zł/miesiąc (4 spotkania x 90 minut)
Programy: KODU GAME LAB, SCRATCH, HOUR OF CODE, GIMP, MeshMixer, Adobe Photoshop Elements, ArtRage, Sculptris, 123D Design, UNITY 3D, PHP, Lego Digital Designer, Lego Mindstorms, Arduino
Lokalizacja:
Kardynała Stefana Wyszyńskiego 7, lok. 19 I piętro (DH Gracja)

Nasze inne zajęcia: